No records
Nordin bin Lossin
Pengarah
Bahagian Governan dan Korporat
Pejabat Pengarah
Julie Fetty Noidy
Pembantu Setiausaha Pejabat
368728
Bahagian Governan dan Korporat
Pejabat Pengarah
Dr. Zulasri bin Pitting
Ketua Penolong Pengarah
368622
Bahagian Governan dan Korporat
Tiada
Somiin binti Sualin
Pembantu Setiausaha Pejabat
368755
Bahagian Governan dan Korporat
Tiada
Joseph Ivor Bachee
Pegawai Tadbir
Bahagian Governan dan Korporat
Unit Transformasi Pentadbiran
Daniel Arizio Casianus Bansin
Pegawai Tadbir
Bahagian Governan dan Korporat
Unit Governan
Dayang Hania binti Rafei
Pegawai Tadbir
368675
Bahagian Governan dan Korporat
Unit Korporat & Multimedia
Mohd Nashrul bin Ibrahim
Penolong Pegawai Tadbir
368796
Bahagian Governan dan Korporat
Unit Korporat & Multimedia
Nooraini binti Md Yunus
Ketua Kerani
368796
Bahagian Governan dan Korporat
Unit Penyampaian Perkhidmatan
Noor Athirah Farahain Haseni
Pembantu Tadbir (P/O)
Bahagian Governan dan Korporat
Tiada
Radzif bin Ismail
Pembantu Tadbir (P/O)
368796
Bahagian Governan dan Korporat
Unit Governan
Nur Hafizah binti Jamil
Pembantu Tadbir (P/O)
Bahagian Governan dan Korporat
Unit Transformasi Pentadbiran
Mohd Arip Abd Masah
Pembantu Tadbir (P/O)
368796
Bahagian Governan dan Korporat
Unit Transformasi Pentadbiran
No records
Nekmah Abdullah
Pengarah
368777
Bahagian Pembangunan Organisasi
Pejabat Pengarah
Suziani binti Asmin
Pembantu Setiausaha Pejabat
368778
Bahagian Pembangunan Organisasi
Tiada
Martina Jublee
Ketua Penolong Pengarah
368779
Bahagian Pembangunan Organisasi
Tiada
Suriah binti Bahari
Penolong Pengarah
368783
Bahagian Pembangunan Organisasi
Tiada
Ahmad Tajjudin bin Zakaria
Penolong Pengarah
368656
Bahagian Pembangunan Organisasi
Tiada
Infazah Qistina binti Irwansyah
Penolong Pengarah
368781
Bahagian Pembangunan Organisasi
Tiada
Dang Jukhainie @ Aisah Bte Mohd Pennie
Penolong Pegawai Tadbir
368791
Bahagian Pembangunan Organisasi
Tiada
Nur Ameera binti Zaidi
Penolong Pegawai Tadbir
368790
Bahagian Pembangunan Organisasi
Tiada
Mohamad Edwan bin Sainee
Penolong Pegawai Tadbir
368785
Bahagian Pembangunan Organisasi
Tiada
Nur Azirah binti Mohammad Azwan
Penolong Pegawai Tadbir
Bahagian Pembangunan Organisasi
Tiada
Syarifah Nurul Ain Atika Putri Hamnis binti Syed Abdul Hamid
Penolong Pegawai Tadbir
368786
Bahagian Pembangunan Organisasi
Tiada
Lim Kim Ying @ Jessika Lim
Ketua Kerani
368792
Bahagian Pembangunan Organisasi
Tiada
Sairin bin Malim
Pembantu Tadbir (P/O)
368643
Bahagian Pembangunan Organisasi
Tiada
Walter D.C Sakandar
Pembantu Tadbir (P/O)
Bahagian Pembangunan Organisasi
Tiada
No records
Salina binti Muhamad Noor
Pengarah
368798
Bahagian Pembangunan Kapasiti
Pejabat Pengarah
Zunaidah Arib
Penolong Pengarah
368658
Bahagian Pembangunan Kapasiti
Unit Penilaian Kompetensi
Adeymend Reny bin Japil
Pegawai Psikologi
368758
Bahagian Pembangunan Kapasiti
Seksyen Budaya Prestasi Tinggi
Mohd Amirul Adlin bin Mualin
Penolong Pengarah
368721
Bahagian Pembangunan Kapasiti
Seksyen Penyelidikan dan Dasar
Asmirah binti Mohd Asri
Penolong Pengarah
368740
Bahagian Pembangunan Kapasiti
Seksyen Budaya Prestasi Tinggi
Hazim Syafiq bin Hamidi
Penolong Pegawai Tadbir
368704
Bahagian Pembangunan Kapasiti
Seksyen Biasiswa & Latihan Dalam Perkhidmatan
Mohd Shahrul Afiq bin Masri
Penolong Pegawai Tadbir
368661
Bahagian Pembangunan Kapasiti
Unit Dasar & Penyelidikan
Noraini @ Ayu bte Semat
Pembantu Tadbir (P/O)
368718
Bahagian Pembangunan Kapasiti
Seksyen Biasiswa & Latihan Dalam Perkhidmatan
Zulkaranain bin Ruffli
Pembantu Tadbir (P/O)
368623
Bahagian Pembangunan Kapasiti
Seksyen Budaya Prestasi Tinggi
Nabeela binti Zainal
Pembantu Tadbir (P/O)
368763
Bahagian Pembangunan Kapasiti
Seksyen Budaya Prestasi Tinggi
No records
Doria Tai Tun Tyng
Pengarah
368795
Bahagian Kerajaan Digital
Pejabat Pengarah
Molitoh @ Martha binti Galun
Pembantu Setiausaha Pejabat
368772
Bahagian Kerajaan Digital
Pejabat Pengarah
David bin Augustine
Ketua Penolong Pengarah
368773
Bahagian Kerajaan Digital
Pejabat Pengarah
Elizabeth Tai Vui Khuin
Penolong Pengarah Kanan
368731
Bahagian Kerajaan Digital
Pejabat Pengarah
Pang Yi Ling
Pegawai Tadbir
368685
Bahagian Kerajaan Digital
Pengurusan Data & Analitik
Mohamad Faidzal bin Mohamad Razi
Pegawai Tadbir
368771
Bahagian Kerajaan Digital
Pengurusan Data & Analitik
Nurasyikin binti Moktar Yassin
Pegawai Tadbir
Bahagian Kerajaan Digital
Pengurusan Data & Analitik
Zul Faiz Zakwan bin Asli
Pegawai Tadbir
268666
Bahagian Kerajaan Digital
Pelaksanaan Teknologi
Zul Fauzi bin Ramlan
Pegawai Tadbir
368696
Bahagian Kerajaan Digital
Pelaksanaan Teknologi
Benjamin Ian Liew Tze Chiang
Pegawai Tadbir
Bahagian Kerajaan Digital
Pelaksanaan Teknologi
Saharil Sahari
Pegawai Tadbir
Bahagian Kerajaan Digital
Pelaksanaan Teknologi
Mohd Syair Jayhan bin Moksan
Pembantu Tadbir (P/O)
Bahagian Kerajaan Digital
Pengurusan Data & Analitik
No records
Dr. Cleopatra @ Clare Asing
Pengarah
315157
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Pejabat Pengarah
Chee Khim Ping @ Nancy
Ketua Penolong Pengarah
315181
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Pejabat Pengarah
Malai Fahmi Azfar bin Malai Mustapha
Ketua Penolong Pengarah
315198
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Pejabat Pengarah
Fetty Sharlila binti Ismail
Pembantu Setiausaha Pejabat
219931
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Pejabat Pengarah
Christabelle Jill Ellron
Penolong Pengarah
315218
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Pembangunan Kepimpinan dan Profesionalisme
Muadzad Shahrom bin Muhasip
Penolong Pengarah
315160
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Pembangunan Kepimpinan dan Profesionalisme
Fauziah binti Abd.Hamid
Penolong Pengarah
315187
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Peperiksaan Perkhidmatan
Hanish Shamsiah binti Talip
Penolong Pengarah
315171
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Penyelidikan & Pengiktirafan
Joses bin Kodoh
Penolong Pengarah
265133
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Pembangunan Kepimpinan dan Profesionalisme
Rosaline Oliver
Penolong Pengarah
315177
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Peperiksaan Perkhidmatan
Dg Nurul Hafizah binti Abdullah
Penolong Pengarah
315175
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Pembangunan Kepimpinan dan Profesionalisme
Nurul Hidanah binti Ab Rakib
Penolong Pengarah
315168
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Pembangunan Kepimpinan dan Profesionalisme
Caroline Chong Mui Tze
Penolong Pegawai Tadbir
315178
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Penyelidikan & Pengiktirafan
Rehina @ Daffney Gazim
Penolong Pegawai Tadbir
087-330326
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Kampus INSAN, Keningau
Mirda binti Adzrose
Penolong Pegawai Tadbir
368615
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Peperiksaan Perkhidmatan
Azrel bin Hassan
Penolong Pegawai Tadbir
315182
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Teras Perkhidmatan
Zita Munseh
Penolong Pustakawan
315191
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Teras Perkhidmatan
Johan bin Mohd Zulkefly
Penolong Pegawai Tadbir
315180
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Penyelidikan & Pengiktirafan
Mohd Zul Fauzan bin Ibnu Rasid
Penolong Pegawai Tadbir
315177
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Teras Perkhidmatan
Norfazelatul binti Jukri
Penolong Pegawai Latihan
315168
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Pembangunan Kepimpinan dan Profesionalisme
Nurafizah binti Jubrine
Penolong Pegawai Tadbir
315200
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Pembangunan Kepimpinan dan Profesionalisme
Alvin Peter Lajin
Penolong Pegawai Latihan
315167
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Pembangunan Kepimpinan dan Profesionalisme
Liyana Mahiran binti Masiran
Penolong Pegawai Tadbir
315216
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Pembangunan Kepimpinan dan Profesionalisme
Andy Sunny bin Abdul Kadir
Pembantu Tadbir (P/O)
315193
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Peperiksaan Perkhidmatan
Farhana binti Nerjoh
Pembantu Tadbir (P/O)
315166
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Penyelidikan & Pengiktirafan
Ignes Anjam @ Didie
Pembantu Tadbir (P/O)
315201
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Pembangunan Kepimpinan dan Profesionalisme
Rozer Ollot @ Roger
Pembantu Tadbir (P/O)
315212
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Pembangunan Kepimpinan dan Profesionalisme
Mohelena Mawan @ Helena binti Mawan
Pembantu Tadbir (P/O)
315213
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Pembangunan Kepimpinan dan Profesionalisme
Naimah Matshah
Pembantu Tadbir (P/O)
315193
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Peperiksaan Perkhidmatan
Doris George Lomongkok
Pembantu Penyediaan Makanan
315188
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Teras Perkhidmatan
Al Idros bin Abdul Rasid
Pembantu Tadbir (P/O)
315138
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Pembangunan Kepimpinan dan Profesionalisme
Jumat bin Jamain @ Mohd Fahmi
Pembantu Operasi
315161
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Penyelidikan & Pengiktirafan
Zailin Failiza binti Mohamed Noor @ Momin
Pembantu Operasi
315204
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Pembangunan Kepimpinan dan Profesionalisme
Shinwell Joilis
Pemandu
315195
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Unit Pembangunan Kepimpinan dan Profesionalisme
Norrozita binti Othman
Pembantu Operasi
087-331645
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Kampus INSAN, Keningau
Margaret Gantiu @ Siti Nurayunni Abdullah
Pembantu Awam
087-331645
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Kampus INSAN, Keningau
Kwan Lai Wah @ Laurah Kwan
Pembantu Awam
087-331645
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Kampus INSAN, Keningau
Quintin Bantala
Pembantu Awam
087-331645
Bahagian Institut Latihan Sektor Awam Negeri
Kampus INSAN, Keningau
No records
Mary Paul Mijong Dagul
Pengarah
368671
Bahagian Khidmat Pengurusan
Pejabat Pengarah
Aelvia Eter Tohiron
Pembantu Setiausaha Pejabat
368669/368670
Bahagian Khidmat Pengurusan
Pejabat Pengarah
Shah Rizan bin Mohd Yunin
Penolong Pengarah
368671
Bahagian Khidmat Pengurusan
Pentadbiran
Pan Hai Lun
Akauntan
368686
Bahagian Khidmat Pengurusan
Akaun
Zaidi bin Bilin
Penolong Pengarah
368672
Bahagian Khidmat Pengurusan
Pentadbiran
Noorainin Hj Sinteh
Penolong Akauntan Kanan
368762
Bahagian Khidmat Pengurusan
Akaun
Noorhayanie binti Mansur
Penolong Pegawai Tadbir
368680
Bahagian Khidmat Pengurusan
Pentadbiran
Nurul Sharifah Sakinah bt Hextasan
Penolong Pegawai Tadbir
368796
Bahagian Khidmat Pengurusan
Pentadbiran
Nur Farahin bin Baharudin
Penolong Pegawai Tadbir
368754
Bahagian Khidmat Pengurusan
Pentadbiran
Samuel Michael
Pembantu Tadbir Kanan
368862
Bahagian Khidmat Pengurusan
Bilik Fail
Maurus Goliong
Pelukis Pelan
368679
Bahagian Khidmat Pengurusan
Pentadbiran
Nur Amira binti Mohd Latif
Penolong Akauntan
368687
Bahagian Khidmat Pengurusan
Akaun
Dennis Chung @ Chung Chen Lee
Ketua Kerani (Pentadbiran)
368681
Bahagian Khidmat Pengurusan
Pejabat Am
Meldah binti Saliun
Pembantu Tadbir (P/O)
368642
Bahagian Khidmat Pengurusan
Akaun
Misah binti Samuji
Pembantu Tadbir (P/O)
368684
Bahagian Khidmat Pengurusan
Akaun
Norliah binti Sepil
Pembantu Tadbir (P/O)
368699
Bahagian Khidmat Pengurusan
Bilik Fail
Garino Panchido Gankai
Pembantu Tadbir (P/O)
Bahagian Khidmat Pengurusan
Akaun
Soon Chee Ken @ Soon Lee Chee
Ketua Kerani
368681
Bahagian Khidmat Pengurusan
Bilik Stor
Noryati Bulang
Pembantu Tadbir (P/O)
368722
Bahagian Khidmat Pengurusan
Akaun
Binjulin @ Imelda Lo Khionn
Pembantu Tadbir (P/O)
368680
Bahagian Khidmat Pengurusan
Akaun
Josephine Kong Tshui Pyng
Pembantu Tadbir (P/O)
368680
Bahagian Khidmat Pengurusan
Akaun
Mohd Shukree Nizam Shah bin Najib
Pembantu Tadbir (P/O)
368646
Bahagian Khidmat Pengurusan
Pentadbiran
Lili @ Frances Jipanin
Pembantu Tadbir (P/O)
368692
Bahagian Khidmat Pengurusan
Akaun
Ahmad Fathin bin Mathnie
Pembantu Tadbir (K)
368761
Bahagian Khidmat Pengurusan
Akaun
Awang Mohammad Saruddin bin Awang Aji @ Awang Ajis
Pembantu Tadbir (P/O)
368770
Bahagian Khidmat Pengurusan
Akaun
Md Rofli Md Hussin
Pembantu Tadbir (P/O)
368693
Bahagian Khidmat Pengurusan
Akaun
Amieku Nuria Kartamila binti Bindamin
Pembantu Tadbir (K)
368724
Bahagian Khidmat Pengurusan
Akaun
Madnieshyam Madli
Pembantu Tadbir (P/O)
368649
Bahagian Khidmat Pengurusan
Pentadbiran
Huurul Ain Na Syahira binti Osmera
Pembantu Tadbir (P/O)
368702
Bahagian Khidmat Pengurusan
Akaun
Md Shahwal bin Md Zini
Pembantu Tadbir (P/O)
368698
Bahagian Khidmat Pengurusan
Bilik Fail
Nurul Ezzatul Abdul binti Malik
Pembantu Tadbir (P/O)
368682
Bahagian Khidmat Pengurusan
Bilik Fail
Mohd Mozani bin Ahmad Jasad
Pembantu Tadbir (P/O)
Bahagian Khidmat Pengurusan
Pentadbiran
Denard Rico D Angang
Pembantu Tadbir (P/O)
368696
Bahagian Khidmat Pengurusan
Bilik Fail
Ahmad Hizami bin Abinan
Pembantu Tadbir (P/O)
368698
Bahagian Khidmat Pengurusan
Bilik Fail
Sarun bin Lumbir
Pembantu Tadbir (P/O)
368657
Bahagian Khidmat Pengurusan
Bilik Stor
Alexander Anthony
Pembantu Tadbir (P/O)
Bahagian Khidmat Pengurusan
Bilik Fail